693 003 624

biuro@i-meblenawymiar.pl

Meble biurowe na wymiar

Meble biurowe w Bydgoszczy

Meble biurowe muszą charakteryzować się funkcjonalnością odpowiadajacą charakterowi wykonywanej pracy. Spędzamy przy nich wiele godzin w ciągu dnia z tego też względu powinny być zaprojektowane ergonomicznie i w sposób ułatwiający komortową pracę.

Odpowiednie zaprojektowanie szerokości biurka pozwoli zapewnić odpowednią odległość monitora od oczu co przy długotrwałej pracy przy komputerze z pewnością będzie miało pozytywnyc wpływ na nasze oczy - nie będzie dla nich męczące i szkodliwe. Projketując półki tzreba uwzględnić ich przeznaczenie. Wysokość przechowywanych na nich elementów będzie miało wpływ na ich rozplanowanie.

Masz pytania - zadzwoń:
693 003 624

Masz pytania - napisz:
biuro@i-meblenawymiar.pl

Ważnym elementem w projektowaniu mebli biurowych na wymiar jest oczywiście ich wygląd i estetyka wykonania. W końcu w pracy spędzamy znaczną część naszego życia i dobrze by było aby ten czas upływał w miłym dla oka otoczeniu. Biuro jest często miejscem spotkań z klientami i kontrahentami i warto zadbaćo to, aby wywarło na nich pozytywne wrażenie.

Oferujemy Państwu wykonanie mebli biurowych na wymiar spełniających wszystkie wyżej wspomniane wymogi ergonomii, fynkcjonalności oraz estetyki wykonania. Zapewnimy Państwu optymalną aranżację przestrzeni biurowej co w połączeniu z ergonomią wykonanych przez nas mebli zapewni Państwu lub Waszym pracownikom komfortową pracę zgodną z zaleceniami przepisów BHP.  Nie szukamy kompromisu międzu funkcjonalnością a wymogami wzornictwa. Meble, które razem zaprojektujemy będą się Państwu po prostu  podobać.

Wykonujemy: biurka, szafki, lady recepcyjne, stoły konferencyjne, zestawy biurowe, szafy i półki na dokumenty.

Zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i okolicznych miejscowości do kontaktu i zapytań o szczegóły naszej oferty mebli biurowych.

 

Przykłady mebli biurowych

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładów robionych na wymiar mebli biurowych, aranżacji miejsc pracy i rozwiązań funkcjonalnych..

Meble biurowe

Realizacja w Bydgoszczy na osiedlu Piaski

Powiększ

Lady recepcyjne na zamówienie

Meble biurowe

Realizacja w Bydgoszczy na Wyżynach

Powiększ

Meble biurowe na wymiar

Meble biurowe

Realizacja w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo

Powiększ

Meble biurowe na zamówienie

Meble biurowe

Realizacja w Kruszynie k. Bydgoszczy

Powiększ

Meble biurowe na wymiar

Meble biurowe

Realizacja w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska

Powiększ

Meble biurowe na zamówienie

Meble biurowe

Realizacja w Przyłękach k. Bydgoszczy

Powiększ

Zestawy biurowe na zamówienie